احساس میکنم نیروهای معترض فعلی توانایی و شایستگی قرار گرفتن در مقام رهبری مخالفت های اجتماعی موجود را ندارند. باید یک نیروی دیگر به صحنه بیاید. نیرویی که هم از میان مردم برآمده باشد (و مثلا نمادهای دیدگاه حاکم مثل روز قدس را نماد خود نداند) و هم به فساد مالی متهم نباشد .

شخصا از اینکه ما اینهمه دنبال آدمهای منزه میگردیم متاسفم.

/ 3 نظر / 8 بازدید
شهاب

اخبار رو ژیگیری کن از منابع موثق ! اگه آدم تو باغ نباشه تنها چیزایی که می شنوه گفته ی صدا و سیما و آدمای دور و برشه آدمای دور و بر تو هم که اکثرا در اون منطقه ی دور افتاده حبس شدن و از همه جا بی خبر برات 80 تا کامنت گذاشتم تو پست قبلیت !

مهسا

من هم شخصا از اینکه منتظر باشیم تا یکی بیاد و ما رو نجات بده، متنفرم. در عین حال، با نظرت در مورد اینکه به نیرویی بیشتر و قوی تر نیاز داریم، موافقم. اما فکر می کنم در حال حاضر بهترین کاری که می تونیم بکنیم (و کردیم) اینه که سکوت نکنیم و اعتراضمون رو به هر شکلی که شده نشون بدیم. من نمی تونم ساکت بشینم تا یکی دیگه بیاد و نجاتم بده. نمی تونم بشینم به امید اوباما و سارکوزی و ... چون می دونم اونا دلشون واسه من و آینده امثال من نسوخته و فقط دنبال منافع خودشونن. نمی تونم بشینم منتظر که اینا کی می خوان حق من و بگیرن. می دونی، نمی تونم ببینم آینده شبنم هم مثل من باشه. باید یه کاری بکنیم. باید یه حرکتی بکنیم. حتی اگه نتیجه اش کتک باشه (که خوردیم)، توهین باشه (که شنیدیم). اما مهم اینه که اعتراض کردیم و صدامون رو همه شنیدن. دیگه نباید نشست. در ضمن، با نظر اول موافقم که مبادا نگاهت به آدمایی باشه که تنها منبعشون اخبار دروغگوی صدا و سیماست.

م

وقتش نشده که چیزی بنویسی؟